Nowa płyta Beaty Kozidrak – B3: 5 faktów na temat albumu

Nowa płyta Beaty Kozidrak – B3: 5 faktów na temat albumu ons.pl

Beata Kozidrak przygotowuje się do wydania swojej trzeciej solowej płyty. Krążek nosił będzie tytuł B3. Sprawdź 5 faktów o albumie, których prawdopodobnie jeszcze nie znasz.

Płyta „B3” Beaty Kozidrak ukazać się ma 16 września 2016 roku. Wiele lat po ostatnim solowym krążku artystka wraca z nowym materiałem, nad którym pracowała od dłuższego czasu. Tuż przed premierą zebraliśmy dla Was 5 ciekawych faktów na temat tej płyty.

„B3” – 5 faktów o nowej płycie Beaty Kozidrak

1. Tytuł płyty – „B3” można interpretować w różny sposób. Artystka podkreśla, że może chodzić o bycie sobą, bycie wolnym – be free. Może to po prostu „B3”, a może też oznacza trzecią płytę Beaty?

2. Album zostanie wydany z dwiema okładkami. Każdy będzie mógł wybrać tę, która bardziej się mu spodoba.

3. Na płycie „B3” znajdzie się 11 utworów, z których dwa już zdążyliśmy poznać („Bingo” i „Upiłam się Tobą”).

4. „B3” – jak twierdzi Beata Kozidrak – jest prawdopodobnie najlepszym albumem w jej życiu. Brzmi ciekawie? No jasne!

5. Coś dla najwierniejszych fanów: poza zwykłym wydaniem nowej płyty ukaże się też wersja deluxe: dwupłytowe wydawnictwo z aż osiemnastoma utworami - dodatkowymi piosenkami, akustycznymi wersjami wybranych kawałków i kilkoma remiksami. Oprócz tego, materiał wzbogacony będzie niepublikowanymi zdjęciami Beaty oraz plakatem.

Tak prezentują się obydwie okładki "B3".

Beata Kozidrak

Trzeci album solowy po 11 latach

Beata Kozidrak w swojej długiej karierze artystycznej osiągnęła już bardzo wiele. Zdobyła szereg prestiżowych nagród, wystąpiła na dziesiątkach międzynarodowych i krajowych konkursów, w których zajmowała wysokie miejsca. Dla niektórych jest zaskakujące, że solową karierę na dobre rozkręciła dopiero w 1996 roku, kiedy wraz z byłymi muzykami grupy Bajm rozpoczęła pracę nad wydanym w 1998 roku krążkiem „Beata”. W listopadzie 2005 roku ukazał się kolejny solowy album piosenkarki – „Teraz płynę”, który potwierdził jej solowy sukces. Trudno uwierzyć, że trzeci solowy album wychodzi dopiero po 11. latach. Jednak utwory z płyty „B3”, które już poznaliśmy, pokazują, że naprawdę było na co czekać.

Którą wersję nowej płyty Beaty Kozidrak wybieracie?

Więcej: