Mick Jagger zostanie ojcem

Mick Jagger zostanie ojcem Nils Jorgensen/REX/Shutterstock/EAST NEWS

To będzie ósme dziecko wokalisty The Rolling Stones. Muzyk ma 72 lata.

Wiadomość podał amerykański magazyn muzyczny „Billboard”. Mick Jagger od 2014 roku spotyka się z Melanie Hamrick, która jest baleriną. Kobieta ma 29 lat i będzie to jej pierwsze dziecko. 

"

To wspaniała wiadomość! To będzie ósme dziecko Micka, więc się nie boi. Od samego początku niezwykle wspiera Melanie. Ona jest wspaniała, inteligentna i ma dokładny pomysł na swoje życie. Wie, ż Mick ma wspaniały kontakt ze wszystkimi swoimi dziećmi i nie może się doczekać, żeby ponownie zostać tatą - mówią znajomi tancerki. "

Mick Jagger ma już siedmioro dzieci z czterema różnymi kobietami, a także pięciu wnuków i jednego prawnuka. Jego najstarsza córka Karis Hunt Jagger ma 45 lat, a jej matką jest gwiazda kina Marsha Hunt. Muzyk był żonaty tylko raz - z Biancą Jagger ma córkę Jade. Z kolei z Jerry Hall ma czworo dzieci: Elizabeth, Jamesa, Georgię i Gabriela. 

Melanie Hamrick nie zamierza mieszkać w Londynie wraz z Jaggerem. Tancerka chce zakończyć karierę i przeprowadzić się do Stanów Zjednoczonych. Prawdopodobnie wybierze Los Angeles lub Connecticut, żeby być bliżej swojej rodziny. 

"

Relacja Micka i Melanie pasuje im doskonalne. Ona jest bardzo amerykańska i nie zamierza mieszkać w Londynie, mimo że spotykali się regularnie od dłuższego czasu. Jaggerowi podoba się układ, jaki mają i nie chce sformalizować związku. Najważniejsze jest to, że kocha swoje dzieci i ma z nimi dobry kontakt. Będzie wspierał i kochał swoje kolejne dziecko - twierdzi anonimowe źródło dziennika „The Sun”. "

Rodzina Stonesów ciągle się powiększa. Pod koniec maja ojcem został 69-letni Ronnie Wood. Na świat przyszły jego dwie córeczki: Jane i Alice Rose. Pomoc w opiece nad dziećmi zadeklarował sam Mick Jagger.

"

Keith kocha dzieci, więc jest podekscytowany. Mick mówi wciąż, żeby dać mu rok, a potem zostanie nianią naszych córeczek. Teraz wszyscy mówimy na niego niania Mick - wyznał Wood. "

Mickowi Jaggerowi gratulujemy! 

Więcej: