Mick Jagger zostanie nianią?

Mick Jagger zostanie nianią? ons.pl

Ronnie Wood z The Rolling Stones wkrótce ponownie zostanie ojcem. Koledzy z zespołu już zaoferowali mu pomoc w opiece nad dziećmi.

68-letni muzyk ma już czworo dzieci: syna Jessego (z pierwszą żoną Krissy), córkę Leah i syna Tyrone'a (ze związku z Jo Wood) oraz adoptowanego Jamiego. W grudniu 2015 roku wraz z żoną Sally Humphreys ogłosili, że zostaną rodzicami bliźniaczek w czerwcu 2016 roku.

"

Jestem niesamowicie szczęśliwy. Kocham wszystkie moje dzieci. Uwielbiam być ojcem i cała ta sytuacja jest po prostu wspaniała. Jestem szczęściarzem - powiedział w jednym z wywiadów. "

Wood przyznał, że wszyscy członkowie The Rolling Stones zaoferowali mu pomoc w opiekowaniu się jego dziećmi.

"

Oni wszyscy są zachwyceni! Keith kocha dzieci, więc jest podekscytowany. Mick mówi wciąż, żeby dać mu rok, a potem zostanie nianią naszych córeczek. Teraz wszyscy mówimy na niego niania Mick. "

Jagger został ostatnio poproszony o opinię w kwestii Brexit. Muzyk przyznał, że nie ma zdecydowanego stanowiska w tej sprawie, ale według niego odejście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej ma więcej zalet niż wad i na pewno pozytywne skutki będą widoczne w dłuższej perspektywie. 

"

Zastanawiam się, co powiedziałby David Cameron, gdyby teraz zapytano go o to, czy nadal chce zorganizować referendum w tej sprawie - stwierdził. "

Według muzyka sprawa nie jest wcale oczywista:

"

Ja osobiście nie sądzę, żeby wynik stanowił jakąś dużą różnicę. Myślę, że dla kraju w krótkiej perspektywie opuszczenie Unii Europejskiej będzie szkodliwe. Ale za jakieś 20 lat, być może okaże się to korzystne - dodał.  "

W maju 2015 roku doradca polityczny Jim Messina powiedział, że Jagger poprawnie przewidział wyniki wyborów:

"

Jednym z najlepszych politycznych obserwatorów, na którego się natknąłem, jest Mick Jagger. Byłem kiedyś zaproszony na kolację w Londynie, na której również był ten legendarny muzyk. To było tuż przed wyborami w Wielkiej Brytanii. Wtedy odkryłem, że Mick przez całe życie bardzo interesował się polityką. Kiedy jest w trasie koncertowej, ma dużo wolnego czasu. Wyjaśnił mi, że dużo wtedy czyta, a ja dowiedziałem się, że jest nie tylko mistrzem obserwacji polityki brytyjskiej, ale także sceny amerykańskiej. Mimo to nie jest aktywistą ani nie opowiada się po żadnej konkretnej stronie. "

Zespół The Rolling Stones pracuje obecnie nad nową płytą. Ronnie Wood w wywiadzie z The Associated Press zapowiedział, że album ukaże się jeszcze przed końcem 2016 roku. Prawdopodobnie znajdą się na nim utwory bluesowe.

Myślicie, że Mick Jagger sprawdzi się w roli niani?

Więcej: