Mick Jagger znowu został tatą

Mick Jagger znowu został tatą Nils Jorgensen/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Na świat przyszło ósme dziecko wokalisty The Rolling Stones. Syn Jaggera jest dwa i pół roku młodszy od jego prawnuczki.

Dziecko urodziło się 8 grudnia w Nowym Jorku. 73-letni Mick Jagger był obecny przy narodzinach syna. Matką jest 29-letnia baletnica Melanie Hamrick.

"

Oboje są szczęśliwi. Matka i dziecko czują się dobrze. Prosimy media o uszanowanie ich prywatności – napisali w oficjalnym oświadczeniu. "

Mick Jagger ma już siedmioro dzieci z czterema różnymi kobietami, a także pięciu wnuków i jednego prawnuka. Jego najstarsza córka Karis Hunt Jagger ma 45 lat, a jej matką jest gwiazda kina Marsha Hunt. Muzyk był żonaty tylko raz - z Biancą Jagger ma córkę Jade. Z kolei z Jerry Hall ma czworo dzieci: Elizabeth, Jamesa, Georgię i Gabriela. 

Rodzina Stonesów ciągle się powiększa. Pod koniec maja ojcem został 69-letni Ronnie Wood. Na świat przyszły jego dwie córeczki: Jane i Alice Rose. Pomoc w opiece nad dziećmi zadeklarował sam Mick Jagger.

"

Keith kocha dzieci, więc jest podekscytowany. Mick mówi wciąż, żeby dać mu rok, a potem zostanie nianią naszych córeczek. Teraz wszyscy mówimy na niego niania Mick - wyznał Wood. "

Mickowi Jaggerowi gratulujemy! 

Więcej: