Mariah Carey zagra w serialu "Imperium"

Mariah Carey zagra w serialu "Imperium" ons.pl

Mariah Carey zagra w amerykańskim serialu "Imperium". Wokalistka wcieli się w postać niejakiej Kitty - supergwiazdy, która nagrywać będzie swój wielki przebój.

Mariah Carey zagra w amerykańskim serialu "Imperium" - popularnej produkcji, która opowiada o branży muzycznej. Wokalistka spróbuje swoich sił w trzecim sezonie obrazu , którego amerykańska premiera zapowiadana jest na wrzesień 2016. Carey nie zagra tam wprawdzie dłuższej roli, a jedynie epizod, jednak fani piosenkarki z pewnością chętnie zobaczą ją w nowej odsłonie. Kogo będzie grać? Wcieli się w rolę wielkiej artystki Kitty, która wraz z z Jamalem Lyonem nagrywać będzie swój nowy przebój. Emisje odcinka z udziałem Mariah Carey zaplanowana jest na 5 października.

"Imperium" emitowane jest od stycznia 2015 roku. Premiera pierwszego sezonu w Polsce, na kanale Fox, odbyła się nieco później - 12 lutego. Produkcja opowiada historię rodziny Lyonów, właścicieli wytwórni płytowej Empire Enterprises. Głównym bohaterem jest Lucious (w tej roli Terrence Howard), który wraz z żoną Cookie i dwoma synami prowadzi wielki muzyczny interes. "Imperium" to serial o gwiazdach i z udziałem gwiazd. W gościnnych rolach pojawia się w nim wielu znanych artystów - wokalistów, aktorów filmowych i teatralnych, czy ludzi ze świata mody. W poprzednich sezonach wystąpili m.in. Courtney Love, Naomi Campbell, Cuba Gooding Jr., Nicole Richie czy Gladys Knight.

Teraz przyszedł czas także na Mariah Carey. Dla piosenkarki nie będzie to jednak aktorski debiut, bo wcześniej pojawiła się m.in. w serialu Ally McBeal oraz kilku produkcjach fabularnych - "Nie zadzieraj z fryzjerem", "Tennessee" czy "Hej, skarbie". Ostatnią był "Kamerdyner" z 2013 roku.

Jak widać, amerykańska diwa nie próżnuje, bo oprócz epizodu w "Imperium" poświęca czas na planowanie nowej płyty. Niestety, od czasu, kiedy kilka tygodni temu ktoś ukradł jej pomysł na album koncepcyjny - jak zdradziła zagranicznym mediom - nie informuje o pracach nad nowym materiałem.

Więcej: