Majka Jeżowska w świątecznej piosence

Majka Jeżowska w świątecznej piosence Screen z youtube.com/Agencja Muzyczna Polskiego Radia

Wokalistka pracuje nad nową płytą, która ukaże się w 2016 roku. Jej zwiastunem jest piosenka pt. „Uwierzyć pragnę w Święta”. Posłuchajcie świątecznej kompozycji Majki Jeżowskiej.

Majka Jeżowska postanowiła wydać nowy album. Płyta „Filmowa Majka Jeżowska Symfonicznie” ma ukazać się w lutym 2016 roku. Znajdą się na niej największe przeboje z amerykańskich filmów dla dzieci. Artystka nagrywa płytę z towarzyszeniem Polskiej Orkiestry Radiowej. Z Jeżowską zaśpiewa również chór Alla Polacca.

"

Alla Polacca - znakomity chór młodzieżowy zaśpiewał dziś w piosenkach na moją nową płytę! Dziękuję Wam za talent i pasję do muzyki! "

Jedną z piosenek w duecie z wokalistką wykona Andrzej Piaseczny.

Zwiastunem nowego wydawnictwa jest świąteczna piosenka „Uwierzyć pragnę w Święta”.

Artystka nakręciła również teledysk do nowego utworu. Zdjęcia do klipu odbyły się w warszawskim centrum handlowym. Wraz z Majką Jeżowską wystąpiło w nim 60 dzieci z Autorskiej Szkoły Musicalowej i Chóru Alla Pollaca przy Teatrze Wielkim w Warszawie. Nie będzie to jednak zwykły teledysk. Wokalistka zorganizowała prawdziwy flash mob. Na czym polegał? W galerii słychać było świąteczne piosenki, które stawały się coraz głośniejsze. W pewnym momencie zaczęła śpiewać Jeżowska, dołączali do niej kolejni wykonawcy. Na koniec na wszystkich spadł sztuczny śnieg. 

"

Pierwszy flashmob w życiu zaliczony …efekt końcowy wkrótce! - napisała zachwycona piosenkarka na Facebooku. "

Nie wiadomo jeszcze, kiedy odbędzie się premiera teledysku. 

Majka Jeżowska znana jest przede wszystkim z piosenek dedykowanych dzieciom. Jednym z największych przebojów artystki jest „A ja wolę moją mamę”. Spory sukces odniosły też kompozycje: „Najpiękniejsza w klasie”, „Marzenia się spełniają”, „Od rana mam dobry humor” czy „Moja planeta”. Od kilku lat wydaje serię płyt „Czarodzieje uśmiechu”. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na Fundację Ronalda McDonalda.

Podoba Wam się świąteczna piosenka Majki Jeżowskiej?

Więcej: