Madonna wydała oświadczenie w sprawie koncertu w Manchesterze

Madonna wydała oświadczenie w sprawie koncertu w Manchesterze ons.pl

Jeden z koncertów Madonny rozpoczął się ze sporym opóźnieniem. Fani byli z tego powodu bardzo niezadowoleni. Piosenkarka postanowiła wyjaśnić sytuację w specjalnym oświadczeniu. 

Publiczność na koncercie w Manchesterze wygwizdała Madonnę po tym, jak wokalistka spóźniła się na koncert ponad 50 minut. Nikt nie poinformował uczestników wydarzenia o przyczynach tej sytuacji. Artystce bardzo nie spodobała się reakcja fanów i w niemiły sposób skomentowała ich zachowanie. 

"

Chciałabym wam bardzo podziękować za to, że czekaliście. Nie lubię się spóźniać. A wy wszyscy, który narzekacie, możecie się do cholery zamknąć! "

Piosenkarka powiedziała wtedy, że koncert opóźnił się z przyczyn technicznych, niezależnych od niej. Gwiazda postanowiła zamieścić również specjalne oświadczenie na swoim profilu na Facebooku.

"

FAKTY: dobrze je znać, zanim wyciągnie się pochopne wnioski. Całe video z mojego pokazu zepsuło się, kiedy przyjechałam na próbę dźwięku. Plik był uszkodzony. Nie mieliśmy wyboru, musieliśmy zresetować system i wgrać go od nowa. Modliliśmy się o pozytywny rezultat. Video oświetla 75% mojego występu. Nie możemy grać w ciemności. Wszystko zostało ponownie uruchomione i byliśmy gotowi o 21:30, mimo że planowaliśmy zacząć wcześniej - napisała. "

Z powodu opóźnienia Madonna musiała jednak nieco skrócić występ.

"

Nie mogłam zagrać kilku piosenek. Jedną z nich była „Dress You Up”, kolejną - mój trzeci gitarowy utwór. Niestety mimo to złamaliśmy ciszę nocną, która zaczęła się o 23:00. Postanowiliśmy graliśmy dalej i występ trwał do 23:39. To nie była moja decyzja, żeby go zakończyć. Ja zawsze chcę zagrać wszystko, co zaplanowałam. Ostatecznie zabrakło 3 piosenek i jest mi bardzo przykro z tego powodu.  "

Artystka poniosła również niemiłe konsekwencje z powodu zakłócenia ciszy nocnej.

"

Dziękuję wszystkim fanom za zrozumienie. Daliśmy z siebie wszystko! I wciąż musimy zapłacić grzywnę. Takie jest życie. 

P.S. I tak zobaczyliście niesamowite show i straciliście tylko 12 minut!  "

Koncert w Manchesterze odbył się w ramach europejskiej trasy „Rebel Heart”. Pierwszy występ miał miejsce 4 listopada 2015 roku w Kolonii. Wokalistka odwiedziła też m.in.: Pragę, Berlin, Barcelonę i Londyn. W czasie show w Sztokholmie piosenkarka uczciła pamięć ofiar zamachów terrorystycznych w Paryżu. 

Co sądzicie o całej sytuacji?

Więcej: