Madonna odpowiada na zarzuty: Nie byłam pijana

Madonna odpowiada na zarzuty: Nie byłam pijana ons.pl

Wokalistka zdecydowała się na specjalny występ w Melbourne w ramach trasy „Rebel Heart Tour”. Publiczność uznała, że w czasie show artystka była nietrzeźwa. Madonna twierdzi jednak, że było inaczej.

Piosenkarka tak długo nie występowała w Australii, że postanowiła przygotować dla fanów dodatkową niespodziankę. 10 marca 2016 roku zorganizowała specjalne show „Tears of a Clown” („Łzy klauna”). Reklamowała to wydarzenie jako połączenie muzyki, sztuki i komedii.

"

Chciałam zrobić coś specjalnego dla Australii, ponieważ byliście tacy cierpliwi i czekaliście tak długo na mnie. Show „Tears of a Clown” zadebiutuje 10 marca. Sztuka, komedia, opowiadanie historii i oczywiście muzyka! Specjalnie dla was moi kochani fani - napisała w specjalnym oświadczeniu Madonna. "

Fani mieli mieszane uczucia po występie artystki. Po raz kolejny Madonna kazała na siebie czekać kilka godzin (wcześniej w czasie trasy „Rebel Heart Tour” spóźniła się na koncerty w m.in.: Manchesterze i Louisville). Show miało rozpocząć się o 20:30, ale wokalistka pojawiła się na scenie dopiero po północy. Jej pokaz skończył się przed 3:00 nad ranem.

"

To miał być wspaniały koncert. Jestem bardzo rozczarowana - powiedziała jedna z fanek. "

Pojawiły się też podejrzenia, że Madonna była pijana lub pod wpływem narkotyków. Artystka odniosła się do oskarżeń na Instagramie.

"

Dziękuję za wsparcie. Źli ludzie nie znają się na sztuce aktorskiej i wcielaniu się w postać. Nigdy nie występuje pijana albo naćpana. Tego typu oskarżenia to seksizm i mizoginia, co dowodzi, że nie tylko nie jesteśmy traktowani równo, ale uważa się nas za heretyków, jeśli tylko przekroczymy granicę i myślimy niestandardowo - napisała. "

A jak było naprawdę? Zobaczcie fragment występu artystki i oceńcie sami.

Wiele osób twierdzi, że przyczyną dziwnego zachowania Madonny było załamanie nerwowe spowodowane walką z byłym mężem o prawa do opieki nad synem Rocco. 

Myślicie, że Madonna w czasie tego występu rzeczywiście była pod wpływem alkoholu?

Więcej: