Madonna obraziła fanów na koncercie

Madonna obraziła fanów na koncercie ons.pl

Wokalistka znana jest z ciętego języka. Tym razem w niemiły sposób odniosła się do swoich fanów. Za co im się dostało?

Madonna wystąpiła w Manchesterze w ramach trasy „Rebel Heart”. Artystka spóźniła się na koncert prawie godzinę, co rozwścieczyło jej fanów. Podobno nikt nie poinformował publiczności o przyczynach tej sytuacji. Kiedy wokalistka pojawiła się na scenie, ludzie zaczęli gwizdać i buczeć. Nagranie z zajścia trafiło do internetu.

Madonna w ostrych słowach odniosła się do ludzi, którzy na nią buczeli.

"

Chciałabym wam bardzo podziękować za to, że czekaliście. Nie lubię się spóźniać. A wy wszyscy, który narzekacie, możecie się do cholery zamknąć! 

"

Artystka postanowiła jednak wyjaśnić przyczyny opóźnienia.

"

Nie siedziałam w garderobie i nie jadłam czekoladek ani nie piłowałam paznokci. Zepsuło się video, więc musieliśmy zaczekać i załadować je ponownie. To nie był samolubny kaprys diwy! Jeżeli macie zamiar nadal narzekać, to lepiej nie przychodźcie na moje koncerty - powiedziała.  "

Fani swoje oburzenie wyrażali na Twitterze. 

"

Ponad 50 minut opóźnienia w Manchester Arena i żadnych ogłoszeń! To jest niedopuszczalne! Ludzie muszą iść do pracy, Madonno - napisał jeden z nich.  "

W ramach trasy „Rebel Heart” Madonna odwiedziła niedawno Paryż. Artystka oddała hołd ofiarom zamachów terrorystycznych, które miały miejsce 13 listopada 2015 roku. 

"

Nie możemy się bać! Myślę o tym, co wydarzyło się przed miesiącem. Serce Paryża i serce Francji bije w sercu każdego miasta. Przyjechałam tu, kiedy miałam 20 lat i to tutaj zdecydowałam się na karierę muzyczną. Dziękuję Paryżowi za zasianie tego ziarna w moim sercu! - powiedziała.  "

Dzień po zamachu we Francji Madonna występowała w Sztokholmie. Artysta wyznała wtedy, że rozważała odwołanie koncertu. Ostatecznie jednak zdecydowała się zaśpiewać. Wykonanie utworu „Like A Prayer” poprzedziła 6-minutową przemową na temat zamachów w Paryżu. 

"

To nie dawało mi spokoju przez cały dzień. Bardzo trudno mi się teraz występuje, bo czuję się rozdarta. Dlaczego tańczę i się bawię, podczas gdy ludzie płaczą z powodu straty bliskich osób? - wyznała wtedy. "

Hołd ofiarom zamachów oddały też inne gwiazdy, m.in. zespół U2.

Co myślicie o zachowaniu Madonny?

Więcej: