Madonna na specjalnym występie w Australii

Madonna na specjalnym występie w Australii ons.pl

Artystka kontynuuje trasę „Rebel Heart Tour”, a jej ostatnim przystankiem będzie Australia. Madonna tak dawno tam nie była, że postanowiła przygotować dla fanów kilka niespodzianek.

Królowa pop początkowo planowała, że w Australii i Nowej Zelandii zagra 8 koncertów. Madonna wystąpi w: Auckland (5 i 6 marca 2016 roku), Melbourne (12 i 13 marca), Brisbane (16 i 17 marca) oraz Sydney (19 i 20 marca). Wokalistka zdecydowała, że wynagrodzi fanom to, że tak długo na nią tam czekali i zorganizowała dodatkowy koncert 10 marca w Forum Theatre w Melbourne. Ostatni raz wokalistka wystąpiła w Australii w 1993 roku w ramach trasy „Girlie Show Tour”.

Jak zapowiada, nie będzie to jednak zwyczajny występ. Show zostało nazwane „Tears of a Clown” („Łzy klauna”) i ma być to połączenie muzyki, sztuki i komedii. Na razie szczegóły dotyczące tego ekskluzywnego wydarzenia nie są znane.

"

Chciałam zrobić coś specjalnego dla Australii, ponieważ byliście tacy cierpliwi i czekaliście tak długo na mnie. Show „Tears of a Clown” zadebiutuje 10 marca. Sztuka, komedia, opowiadanie historii i oczywiście muzyka! Specjalnie dla was moi kochani fani - napisała w specjalnym oświadczeniu Madonna.

"

Na swoim oficjalnym profilu na Facebooku artystka pokazała krótki materiał filmowy z przygotowania do występu.

Madonna zarobiła do tej pory na trasie „Rebel Heart Tour” ponad 100 milionów dolarów. W czasie jej występów nie obyło się bez kilku kontrowersji. Na koncercie w Manili artystka założyła na siebie flagę Filipin, co bardzo nie spodobało się władzom państwa. Zarzucono jej, że wyśmiała flagę i w ten sposób złamała prawo, przez co mogła zostać nawet wyrzucona z kraju.

Kilka dni przed występem wokalistka odwiedziła dwa schroniska dla sierot i bezdomnych dzieci w stolicy Filipin, a na Instagramie zamieściła zdjęcia z tego wydarzenia. Z kolei w Bangkoku piosenkarka śpiewała przebój „Material Girl” ubrana w długi welon. W pewnym momencie tancerze mieli jej go zdjąć, jednak nie do końca im się to udało.

Miejmy nadzieję, że podczas występów w Australii nie dojdzie do kolejnych wpadek.

Więcej: