„Love Overdue”. Nowy teledysk Keitha Richardsa

„Love Overdue”. Nowy teledysk Keitha Richardsa Screen z youtube.com/officialkeefVEVO

Gitarzysta zespołu The Rolling Stone zaprezentował klip do piosenki „Love Overdue”. Zobaczcie jego nowy teledysk.

Piosenka „Love Overdue” to kolejny singiel z nowej płyty Keitha Richardsa „Crosseyed Heart”, która ukazała się we wrześniu 2015 roku. Jest to cover utworu „Love Is Overdue”, który w oryginale wykonał wokalista reggae Gregory Isaacs. 

W czarno-białym animowanym video przygnębiona postać chodzi ulicami miasta i wspomina ukochaną, która go zostawiła. Następnie śledzimy przygody bohatera, który spaceruje w godzinach nocnych. Ostatecznie z powodu ogromnego smutku decyduje się on na skok z balkonu. Wszystko okazuje się jednak tylko snem. Widzimy go ponownie, jak wędruje tymi samymi ulicami. Jego sylwetka zostaje podświetlona i dowiadujemy się, że jest to sam Keith Richards. Zobaczcie, jak wygląda ten tajemniczy teledysk.

Płyta „Crosseyed Heart” zawiera 15 utworów. Pierwszym singlem promującym to wydawnictwo był utwór „Trouble”. Jest trzeci solowy album w dorobku Keitha Richardsa. Poprzedni krążek „Main Offender” ukazał się w 1992 roku. 

"

Niektórych rzeczy nie mogę zagrać ze Stonesami. To inny rynek. Ale trudno mim uwierzyć, że minęło ponad 20 lat od mojej poprzedniej płyty. Cóż, czas płynie! - stwierdził. "

Richards zaczął pracę nad albumem już w 2011 roku, kiedy zespół The Rolling Stones odpoczywał po trasie koncertowej „Bigger Bang”. Znudzony artysta zarezerwował czas w studiu nagraniowym i powoli tworzył kompozycje. 

"

To było jak impreza. Nie ma to jak wejść do studia, nie mając absolutnie pojęcia, co z tego wyjdzie  - stwierdził muzyk. "

Na muzyka czekają kolejne wyzwania. Ronnie Wood zapowiedział, że jeszcze w grudniu zespół The Rolling Stones wejdzie do studia i nagra pierwsze demo na nową płytę zespołu. Krążek prawdopodobnie ukaże się jeszcze w 2016 roku.

"

Być może wejdziemy do studia nagraniowego już w grudniu. Skomponujemy kilka kawałków i zobaczymy, jak nam to pójdzie. Zaczniemy, ale będziemy pracować nad 1 rzeczą na raz - stwierdził.  "

Ostatni album The Rolling Stones zatytułowany „A Bigger Bang” ukazał się 6 września 2005 roku.

Podoba Wam się nowy teledysk Keitha Richardsa?

Więcej: