Kool & the Gang prezentuje nowy singiel

Kool & the Gang prezentuje nowy singiel MediaPunch/face to face/East News

Po prawie 10-letniej przerwie zespół planuje wydanie nowej płyty. Jej zwiastunem jest piosenka pt. „Sexy (Where'd You Get Yours)”.

Kto z nas nie zna takich przebojów jak „Get Down on It”, „Celebration”, „Ladies’ Night” czy „Joanna”? Zespół Kool & the Gang wciąż jest w formie i wkrótce wyda nowy album. Będzie to pierwsza płyta grupy od 2007 roku, kiedy to ukazał się krążek „Still Kool”. 

"

Tak naprawdę nigdy nie wyszliśmy ze studia. Dużo eksperymentowaliśmy z nowymi brzmieniami. Pewnego dnia po prostu postanowiliśmy, że to czas na kolejny singiel i tak powstał utwór „Sexy” - wyjaśnili muzycy w programie „Today”. "

Posłuchajcie nowego singla Kool & the Gang.

Po raz pierwszy w amerykańskiej telewizji grupa zaprezentowała piosenkę w czwartek 14 lipca 2016 roku. Oprócz tego zaśpiewała też takie przeboje jak „Jungle Boogie”, „Get Down on It” i „Celebration”. Zobaczcie ten występ.

Zespół nie ujawnia na razie konkretnej daty premiery nowej płyty. Wiadomo jednak, że jeszcze zanim się ona ukaże, Kool & the Gang wyruszy w trasę koncertową „Keeping the Funk Alive”.

"

To nasza pierwsza trasa koncertowa od dłuższego czasu. Nie możemy się już jej doczekać - zapowiadają członkowie grupy. "

Zespół wystąpi 22 lipca w Charlotte, a dzień później w Raleigh. Następnie muzyków będzie można zobaczyć m.in. w: Detroit (5 sierpnia), Waszyngtonie (13 sierpnia), Las Vegas (27 sierpnia) i Los Angeles (28 sierpnia).

Trasa koncertowa Keeping the Funk Alive

22.07 - Charlotte

23.07 - Raleigh

5.08 - Detroit

6.08 - Kansas City

12.08 - Brooklyn

13.08 - Waszyngton

27.08 - Las Vegas

28.08 - Los Angeles

Podoba Wam się nowa piosenka Kool & the Gang?

Więcej: