Joseph Fiennes jako Michael Jackson w zwiastunie komedii „Urban Myths”

Joseph Fiennes jako Michael Jackson w zwiastunie komedii „Urban Myths” screen z youtube.com/Sky Arts

Sieć telewizyjna Sky Arts opublikowała pierwszy zwiastun serii „Urban Myths”. W jednym z odcinków pojawił się Michael Jackson. Zobaczcie zwiastun tej produkcji.

Serial, jak sama nazwa wskazuje, prezentować będzie różne miejskie legendy. W odcinku zatytułowanym „Elizabeth, Michael & Marlon” przedstawiona zostanie opowieść o tym, jak Michael Jackson, Elizabeth Taylor i Marlon Brando wyjechali z Nowego Jorku w wypożyczonym samochodzie po atakach terrorystycznych 11 września. Muzyk zaprosił gwiazdy na swój nowojorski koncert, ale ze względu na zamachy występ się nie odbył. Artyści nie mogli wrócić do domu, bo wszystkie loty zostały odwołane, dlatego postanowili pojechać do Kalifornii autem. Podobno po drodze zatrzymywali się w kilku restauracjach typu fast food. W rolę Michaela Jacksona wcielił się Joseph Fiennes znany z takich filmów jak: „Zakochany Szekspir”, „Wróg u bram” czy „Kupiec wenecki”.

W pozostałych odcinkach zostaną przedstawione historie z udziałem m.in. Adolfa Hitlera, Salvadora Dalego, Boba Dylana czy Sex Pistols.

Zobaczcie zwiastun serialu.

Premierę „Urban Myths”zaplanowano na 19 stycznia 2017 roku. 

Więcej: