Jon Bon Jovi zrobił niespodziankę fance chorej na raka

Jon Bon Jovi zrobił niespodziankę fance chorej na raka ons.pl

Muzyk postanowił zaskoczyć swoją wieloletnią fankę cierpiącą na chorobę nowotworową. Zobaczcie, co dla niej przygotował.

Carol Cesario choruje na raka płuc. Od wielu lat jest fanką Jona Bon Jovi i bardzo chciała go poznać. W spełnieniu marzeń pomogła jej córka Rosie Skripkunis, która zamieściła na Facebooku zdjęcie mamy trzymającej kartkę z napisem „Proszę, udostępnij to, żebym mogła spokać się z Bon Jovi” i w ten sposób postanowiła przyciągnąć uwagę artysty. 

"

Dziękuję wszystkim, którzy udostępniali fotografię mojej mamy, tym, którzy próbowali skontaktować się z osobami, które znają Jona, a także tym, którzy choćby modlili się o to, żeby marzenie mojej mamy się spełniło. Jesteśmy wdzięczne z waszą pomoc - napisała dziewczyna. "

Wkrótce po tym menedżer artysty skontaktował się z nią.

"

Odkąd pamiętam, od kiedy byłam mała, spotkanie z Jonem Bon Jovi było jej największym marzeniem - przyznała w rozmowie z telewizja NBC Philadelphia. "

Dziewczynka wraz z chorą matką zostały zaproszone do restauracji JBJ Soul Kitchen w New Jersey, której właścicielem jest muzyk. Carol Cesario była szczęśliwa, że przebywa w lokalu należącym do jej idola, ale nawet w najśmielszych snach nie spodziewała się, że tego dnia pozna ulubionego artystę.

"

Okłamałam ją. Powiedziałam, że napisałam do tej restauracji, a oni powiedzieli, że nie mogą przekazać maila od fana, ale za to zaprosili nas na obiad. To był darmowy posiłek, ale tak naprawdę miałyśmy go zjeść z Jonem! - wyjaśniła Rosie Skripkunis. "

W pewnym momencie w restauracji pojawił się muzyk. Zobaczcie, jak wyglądało jego spotkanie z fanką.

Bon Jovi pozwolił Carol przesłuchać kilka niepublikowanych jeszcze utworów z nadchodzącej płyty, podpisał dla niej książkę, gitarę i… dał jej buziaka. 

"

Mama spała z książką, którą od niego dostała! Spędziłyśmy z nim cudowny czas! Mnie i mojej siostrze w końcu udało się spełnić marzenie naszej mamy! Wiele wspaniałych osób pomogło nam w tym. Bon Jovi od lat był idolem nie tylko mamy, ale także moim, chyba od kiedy miałam 4 lata. Jestem niezmiernie szczęśliwa! To niewiarygodne! - relacjonowała Rosie.  "

Na swoim profilu na Facebooku zamieściła zdjęcia z tego spotkania. Zobaczcie je.

Jesienią 2016 roku ukaże się nowy album zespołu Bon Jovi pt. „This House Is Not For Sale”.  Będzie to druga płyta nagrana bez udziału gitarzysty Richie’go Sambory, którzy odszedł z kapeli w 2013 roku.

Chcielibyście się spotkać z Jonem Bon Jovi?

Więcej: