Jon Bon Jovi zaśpiewał na weselu

Jon Bon Jovi zaśpiewał na weselu ons.pl

Zespół grający na weselu postanowił zaprezentować własną wersję przeboju „Livin’ On A Prayer”. Bon Jovi po krótkich namowach zaśpiewał razem z grupą. Zobaczcie, jak mu poszło.

Jon Bon Jovi był jednym z gości na weselu, które odbywało się na Florydzie. Więcej szczegół dotyczących uroczystości nie podano, a para, która zaprosiła artystę, chce pozostać anonimowa. Wiadomo natomiast, że kiedy zespół, który miał grać na przyjęciu, dowiedział się, że muzyk pojawi się na imprezie, postanowił przygotować mu niespodziankę. Grupa zagrała nową, jazzową wersję „Livin’ On A Prayer”

Wokalistka Lourdes Valentin od początku próbowała namówić Jona, żeby zaśpiewał razem z nią, ale artysta odmawiał. Ostatecznie muzyk postanowił jednak dołączyć do piosenkarki.

Valentin w rozmowie z agencją Associated Press powiedziała, że kontaktowała się z Bon Jovi przed weselem i przedstawiła mu swój pomysł. Ten stwierdził jednak, że nie jest zainteresowany wspólnym występem. 

"

Byłam bardzo zaskoczona, kiedy Jon postanowił obdarować nas swoim talentem - powiedziała. "

Zobaczcie, jak zaśpiewali w duecie.

Pod koniec czerwca Jon Bon Jovi zrobił niespodziankę chorej na raka fance. Muzyk zaprosił ją do swojej restauracji JBJ Soul Kitchen w New Jersey, jednak kobieta nie wiedziała, że spotka tam swojego idola. 

"

Okłamałam ją. Powiedziałam, że napisałam do tej restauracji, a oni powiedzieli, że nie mogą przekazać maila od fana, ale za to zaprosili nas na obiad. To był darmowy posiłek, ale tak naprawdę miałyśmy go zjeść z Jonem! - wyjaśniła jej córka. "

Artysta pozwolił Carol przesłuchać kilka niepublikowanych jeszcze utworów z nadchodzącej płyty, a także podpisał dla niej książkę i gitarę. Jesienią 2016 roku ukaże się nowy album zespołu Bon Jovi pt. „This House Is Not For Sale”.  Będzie to drugi krążek nagrany bez udziału gitarzysty Richie’go Sambory, którzy odszedł z kapeli w 2013 roku.

Chcielibyście, żeby Jon Bon Jovi zaśpiewał na Waszym weselu?

Więcej: