Jon Bon Jovi: Kiedy tworzę utwór, dzieje się magia

Jon Bon Jovi: Kiedy tworzę utwór, dzieje się magia ons.pl

Wkrótce ukaże się nowa płyta zespołu Bon Jovi. Jaki będzie krążek „This House Is Not For Sale”?

Jon Bon Jovi był gościem porannego programu „CBS This Morning” emitowanego w amerykańskiej telewizji. Opowiedział w nim o planach swojego zespołu. Grupa Bon Jovi w sierpniu 2015 roku wydała album „Burning Bridges”. Kolejny, zatytułowany „This House Is Not For Sale”, ma ukazać się jesienią tego roku, prawdopodobnie we wrześniu. Będzie to druga płyta nagrana bez udziału gitarzysty Richie’go Sambory, którzy odszedł z kapeli w 2013 roku.

"

Nie widziałem go od ponad trzech lat. Po prostu przestał się pojawiać w pracy. I taka właśnie jest prawda. Ale cóż, życie toczy się dalej - powiedział Bon Jovi w programie. "

Sambora tłumaczył swoje odejście tym, że jest już zmęczony życiem w trasie i potrzebuje zmiany. Jon przyznał, że nie żywi do niego urazy, ponieważ zdaje sobie sprawę, że bycie członkiem zespołu rockowego to nie jest dożywocie.

"

Masz też inne rzeczy w życiu, na których ci zależy. Ale to dobrze, bo możesz dzielić się swoją sztuką tak długo, jak tylko masz na to ochotę. Nie musisz tego robić, żeby zarabiać, ale wybierasz to, żeby zarabiać - zaznaczył. "

Bon Jovi wyznał też, że tak naprawdę to nie bycie na scenie lubi najbardziej. Według niego lepszą opcją jest pisanie piosenek.

"

Kiedy tworzę utwór, dzieje się magia. Napisanie czegoś, co będzie istniało jeszcze długo po naszej śmierci, jest bliskie nieśmiertelności. "

10 maja 2016 roku muzyk wraz ze swoją żoną otworzył już drugą restaurację Soul Kitchen w Toms River w New Jersey. Jest to miejsce, które oferuje pomoc rodzinom i osobom samotnym, które potrzebują pożywienia, szkolenia zawodowego albo środków, żeby stanąć na nogi. 

"

Naszym celem od zawsze było wprowadzanie pozytywnych zmian i rozwiązanie problemów głodu i  bezdomności. Wraz z naszymi partnerami chcemy rozwijać naszą działalność, aby zaspokoić potrzeby mieszkańców Toms River - powiedział Bon Jovi na konferencji prasowej. "

W menu nie ma podanych cen, a potrzebujący mogą otrzymać posiłek od kogoś innego bądź „odpracować” go na zasadach wolontariatu. 

Czekacie na nową płytę Bon Jovi?

Więcej: