Jimmy Page znów atakuje Robbiego Williamsa

Jimmy Page znów atakuje Robbiego Williamsa Richard Young / Rex Features/EAST NEWS

Wydawało się, że spór sąsiedzki między Jimmym Page’em a Robbiem Williamsem to już przeszłość. Tymczasem gwiazda Led Zeppelin ponownie wywołała konflikt. O co poszło?

Robbie Williams rozpoczął remont swojej wartej 17,5 miliona funtów posiadłości. Jego sąsiad - Jimmy Page - uważa, że muzyk prowadzi nieautoryzowane prace budowlane. Ekipa remontowa Williamsa miała przedstawić plan prac radzie gminy. W dokumencie miały znaleźć się wszelkie informacje na temat ewentualnych utrudnień dla sąsiadów. Rzecznik prasowy gminy Royal Borough of Kensington and Chelsea przyznał, że urzędnicy sprawdzają, czy jakiekolwiek punkty umowy zostały złamane. 

"

Nie udało się wykazać, że prace będą prowadzone w taki sposób, żeby zapewnić bezpieczeństwo i ochronić życie mieszkańców sąsiednich posiadłości.  "

Remont domu Williamsa

Mimo to wokół willi Williamsa zaczęły powstawać rusztowania, a od ponad miesiąca na terenie posiadłości zaczęli się pojawiać budowlańcy. Sytuacja ta skłoniła architekta Jimmy’ego Page’a do skontaktowania się z władzami gminy i zapytania, czy prace prowadzone są zgodnie z zezwoleniem. 

"

Rozumiem, że prace rozpoczęły się już jakiś czas temu i byłym wdzięczny, gdyby mógł pan potwierdzić, że nie naruszają warunków zgody - napisał Andrew Townsend. "

Spór Williamsa i Page’a 

To nie pierwszy raz, kiedy Jimmy Page chce uniemożliwić remont domu Williamsa. Ich spór trwa od kilku miesięcy. Według gitarzysty Led Zeppelin prace na terenie posiadłości Robbiego zaszkodzą jego zabytkowej willi. W lipcu rada gminy zdecydowała, że Williams może przeprowadzić renowację. Musiał się jedynie upewnić, że drgania wywołane remontem nie spowodują uszkodzeń w domu Page’a. 

Jaki będzie finał tego sąsiedzkiego sporu?

Więcej: