Jaką niespodziankę Stonesi szykują dla swoich fanów?

Jaką niespodziankę Stonesi szykują dla swoich fanów? ons.pl

Na oficjalnej stronie internetowej zespołu The Rolling Stones pojawiła się informacja, że „nadchodzi coś nowego”. Wszyscy obstawiają, że chodzi o premierę płyty.

W krótkim filmie, który został opublikowany w serwisie YouTube, widzimy zdjęcia ze studia nagraniowego British Grove Studios w Londynie. Wideo zostało opatrzone tytułem „The Rolling Stones - Coming Octobe 6” („The Rolling Stones – nadchodzi 6 października”). Na razie nie pojawiła się jednak żadna oficjalna informacja, czy chodzi o nowy album Stonesów, jednak wszystko wskazuje na to, że pojawi się on właśnie 6 października 2016 roku.

Producent Don Was powiedział w wywiadzie dla francuskiego dziennika „Le Figaro”, że krążek zawierał będzie covery bluesowych piosenek.

"

Płyta brzmi bardzo surowo, bardzo autentyczniee. To oddaje istotę tego, jacy są członkowie grupy The Rolling Stones – stwierdził.

"

Prawdopodobnie w nagraniu albumu udział wziął także Eric Clapton. Według brytyjskiego dziennika „The Sun” w studiu w Londynie muzycy zarejestrowali wspólnie dwa utwory.

"

Eric był w studiu obok i zajrzał do nich, żeby się przywitać. Skończyło się na tym, że zagrali jam session, a potem zarejestrowali dwie piosenki. Don uważa, że to najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek udało mu się nagrać z The Rolling Stones - mówi źródło tabloidu.  "

Czy rzeczywiście chodzi o nową płytę? Przekonamy się już 6 października.

Więcej: