Guns N' Roses wystąpi w Las Vegas

Guns N' Roses wystąpi w Las Vegas ons.pl

Na początku roku grupa potwierdziła informację o powrocie na scenę. Wiadomo już, że zespół zagra na festiwalu Coachella. Zanim jednak to nastąpi muzycy wystąpią w Las Vegas.

Zespół Guns N' Roses ogłosił na swoim profilu na Facebooku, że zagra dwa koncerty w Las Vegas. Grupa wystąpi w T-Mobile Arena 8 i 9 kwietnia 2016 roku. Bilety trafią do sprzedaży w sobotę 23 stycznia 2016 roku. 

"

Jakie jest wasze ulubione wspomnienie związane z Guns N' Roses? Czas na nowe! - napisali muzycy na Facebooku. "

Kapela zamieściła również krótkie wideo zapowiadające koncert, w którym Axl Rose śpiewa przebój „Welcome to the Jungle”. Na scenie widzimy też Slasha i Duffa McKagana.

"

Witajcie z powrotem w dżungli! Guns N' Roses powraca na scenę T-Mobile Areny w Las Vegas 8 i 9 kwietnia! - brzmi opis materiału. "

O koncercie na Twitterze poinformował także Slash.

"

Guns N' Roses zagra dwa koncerty 8 i 9 kwietnia w Las Vegas - napisał. "

Informacja o powrocie zespołu na scenę ucieszyła wszystkich fanów zespołu. Na początku stycznia 2016 roku grupa ogłosiła, że 16 i 23 kwietnia 2016 roku wystąpi na festiwalu Coachella. Będzie to pierwszy wspólny koncert Slaha i Rose’a od 1993 roku. Z kolei McKagan po raz ostatni zagrał z Guns N' Roses w 2014 roku. W 2015 roku z zespołu odeszli gitarzyści: DJ Ashba i Bumblefoot. Nie wiadomo także, czy do nowego składu dołączą Izzy Stradlin i Steven Adler. 

Pierwsze plotki o powrocie Guns N' Roses pojawiły się w połowie grudnia 2015 roku. Na oficjalnej stronie internetowej grupy zamieszczono grafikę z pierwszej płyty, a w kinach przed seansami filmu „Gwiezdne wojny: Przebudzenia Mocy” wyświetlano materiały video z koncertu Guns N' Roses. W Nowy Rok Axl Rose zamieścił na Twitterze żartobliwy wpis, w którym stwierdził, że powrót Guns N’ Roses to tylko plotki, a on uwielbia amerykańską sieć barów szybkiej obsługi. Kilka dni później muzyk miał pojawić się w programie „Jimmy Kimmel Live” i ogłosić informację o powrocie, jednak w ostatniej chwili zrezygnował. Na szczęście żarty się skończyły i już wkrótce zobaczymy Guns N’ Roses na scenie. 

Cieszycie się z powrotu zespołu?

Więcej: