George Michael wciąż zarabia miliony

George Michael wciąż zarabia miliony ons.pl

Wprawdzie George Michael od jakiegoś czasu nie występuje, ale gwiazdor wciąż zarabia duże pieniądze. W jaki sposób?

George Michael przebywa obecnie na leczeniu w klinice w Szwajcarii. Przerwa w koncertowaniu nie wpływa jednak niekorzystnie na stan jego finansów. Jeden z jego znajomych ujawnił w wywiadzie dla brytyjskiego dziennika „The Sun”, że muzyk wciąż sporo zarabia dzięki tantiemom i sprzedaży płyt.

"

To niesamowite, ż George wciąż zarabia miliony, nawet teraz, kiedy nie pracuje.  "

Wokalista chciałby jednak wkrótce wrócić na scenę.

"

Wiemy, że jest bardzo zdesperowany, żeby wrócić do pracy w przyszłym roku. Chciałby uczcić 30. rocznicę rozpadu Wham! i rozpoczęcia solowej kariery. "

Na razie Michael skupia się jednak na powrocie do zdrowia. 

"

Absolutnym priorytetem dla niego i jego zespołu jest jego zdrowie. Absolutnie nie ma pośpiechu ani żadnych nacisków, żeby wracał do pracy.  "

Co się dzieje z wokalistą? Niedawno pojawiły się plotki, że muzyk leczy się z uzależnienia od narkotyków. Żona jego kuzyna wyznała, że: 

"

Michael palił crack. Skończy w areszcie albo umrze. Boję się, że to się stanie. "

Jego agent szybko zaprzeczył tym informacjom. 

"

Mimo że zazwyczaj nie komentujemy życia prywatnego, w tym przypadku musimy postąpić inaczej. W prasie pojawiły się nieprawdziwe informacje podawane przez żonę dalekiego członka rodziny, z którymi od dawna George się nie kontaktował. Nic więc dziwnego, że są błędne. Nie będziemy więcej komentować tej sprawy. Wszystko jest w rękach prawników pana Michaela. "

Jak jest naprawdę? 

Więcej: