Frontman AC/DC chce przejść na emeryturę!

Frontman AC/DC chce przejść na emeryturę! REX Shutterstock/EastNews

Brian Johnson przyznał w wywiadzie, że powoli zaczyna myśleć o emeryturze. Muzyk występuje w zespole AC/DC od 1980 roku.

Zespół AC/DC w 2014 roku wydał płytę „Rock or Bus”. Album był na 3. miejscu najlepiej sprzedających się krążków w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Jednak według wokalisty grupy - Briana Johnsona - może to być ostatnia płyta w jego dorobku, o czym opowiedział w wywiadzie dla „The Morning Sun”.

- Emerytura jest czymś normalnym. Dobry piłkarz, dobry hokeista nie chcą przejść na emeryturę, ale niestety przychodzi czas, kiedy musisz to zrobić. Sprawa jest w toku. Nigdy nie mówię nigdy - powiedział muzyk.

Co dalej z AC/DC?

Johnson opowiedział też o tajemnicy sukcesu AC/DC. - Jeśli chodzi o chłopaków z AC/DC, musisz pamiętać, że wciąż jesteśmy zaskoczeni, że przez tyle lat udaje nam się odnosić sukces. Nie wiemy, skąd to się bierze. Nie robimy nic nadzwyczajnego, po prostu w czasie każdego koncertu dajemy z siebie 100%. Jeśli to jest tajemnica sukcesu, będziemy go przekazywać - stwierdził wokalista.

Źródło: nme.com

Więcej: