Elton John wystąpi w serialu

Elton John wystąpi w serialu ons.pl

Muzyk pojawi się w jednym z odcinków „Nashville”. Kiedy zobaczymy epizod z jego udziałem?

Elton John ma zagrać samego siebie. Wystąpi w 4. sezonie serialu, a dokładniej mówiąc, w przedostatnim odcinku serii, który zostanie wyemitowany 18 maja 2016 roku. Wokalista pojawi się u boku jednego z głównych bohaterów produkcji - Gunnara Scotta (w tej roli Sam Palladio). Nie wiadomo jeszcze, w jaki sposób piosenkarz trafi do miasta ani z jakiej okazji wystąpi na scenie.

Serial „Nashville” opowiada o muzyce country. Twórcą serii jest Callie Khouri, która w 1992 roku otrzymała Oscara za film „Thelma & Louise”. W produkcji pojawia się wielu fikcyjnych artystów country. Wszyscy mieszkają w tytułowym Nashville. Rayna Jaymes, grana przez Connie Britton, jest legendarną gwiazdą tego gatunku muzyki. Jej ostatnia płyta nie sprzedaje się najlepiej, a na koncerty przychodzi niewielu fanów. W tej sytuacji wytwórnia namawia ją, żeby występowała razem z młodą gwiazdą Juliette Barnes (w tej roli Hayden Panettiere). Wokalistki nie dogadują się najlepiej, co doprowadza do konfliktu.

Zobaczcie trailer tego serialu.

Zarówno produkcja, jak i aktorzy otrzymali wiele nominacji do prestiżowych nagród, w tym m.in.: Złotych Globów, People's Choice Awards, Satellite Awards czy Teen Choice Awards. 

Elton John został ostatnio oskarżony o molestowanie. Pozew przeciwko muzykowi złożył jego były ochroniarz. Według mężczyzny doszło do trzech zdarzeń naruszających jego nietykalność cielesną. Prawnik artysty twierdzi, że oskarżenie jest nieprawdziwe i chodzi jedynie o wyłudzenie odszkodowania. Sam wokalista nie skomentował sprawy. Nie wiadomo też, jakiej sumy domaga się w pozwie Jeffrey Wenninger.

Muzyk 25 marca 2016 roku świętował 69. urodziny. Na początku lutego ukazała się jego nowa płyta pt. „Wonderful Crazy Night”. W wywiadzie dla magazynu „Rolling Stone” artysta przyznał, że jest to bardzo radosny album, ponieważ on nigdy wcześniej nie był szczęśliwszy.

Zamierzacie obejrzeć występ Eltona Johna w „Nashville”?

Więcej: