Elton John w teledysku do piosenki „A Good Heart”

Elton John w teledysku do piosenki „A Good Heart” ons.pl

Wokalista postanowił nakręcić teledysk do kolejnego singla z płyty „Wonderful Crazy Night”. Krążek ukazał się 5 lutego 2016 roku.

W klipie widzimy Eltona Johna grającego na fortepianie. Muzyk ma na sobie czarny garnitur, a na klapie marynarki przypięte białe serce. Sceny te przeplatane są obrazami kochanków, przyjaciół i członków rodziny. Wszystko to ma podkreślić uniwersalny wymiar miłości. Muzyk śpiewa: „Nie uciekaj od najbliższych, bliżej, mój kochany przyjacielu”. 

"

W tym momencie naszego życia, kiedy świat zmienia się tak szybko, a my próbujemy to wszystko zrozumieć, myślę, że ważne jest, żebyśmy pamiętali, że to nie politycy, to nie pieniądze, to nie sława sprawiają, że świat się kręci - to wszystko miłość. Łatwo o tym zapomnieć. Chciałem to odzwierciedlić w tej piosence i tym teledysku - powiedział John w wywiadzie dla portalu NPR. "

Zobaczcie to wideo.

Album „Wonderful Crazy Night” zawiera 12 premierowych kompozycji. Muzyk w ramach promocji płyty pojawił się na londyńskiej stacji St Pancras, gdzie na fortepianie zagrał utwór „Tiny Dancer”. Na koniec artysta podpisał fortepian słowami: „Cieszcie się tym fortepianem. To prezent. Pozdrawiam, Elton John”. 

John zajmuje się nie tylko muzyką. Pod koniec maja wystąpił w przedostatnim odcinku serialu „Nashville”. Pojawił się u boku jednego z głównych bohaterów produkcji - Gunnara Scotta. Wiadomo także, że dołączy do obsady filmu „Kingsman: Golden Circle”. Nie wiadomo jeszcze, w jaką konkretnie rolę wcieli się Elton, ale mówi się, że zagra po prostu samego siebie. 

Wokalista angażuje się też w politykę i walkę o prawa osób ze środowiska LGBT. Miał w tej sprawie nawet rozmawiać z prezydentem Rosji - Władimirem Putinem. Jednak kiedy John występował w Moskwie, polityk nie znalazł dla niego czasu. Putin obiecał, że skontaktuje się z nim w innym terminie. 

Podoba Wam się teledysk do piosenki „A Good Heart”?

Więcej: