Elton John w samochodowym karaoke

Elton John w samochodowym karaoke Screen z youtube.com/The Late Late Show with James Corden

Artysta wystąpił w programie „The Late Late Show with James Corden”. Wraz z prowadzącym zaśpiewał swoje największe przeboje w… samochodzie.

Stałym punktem programu „The Late Late Show with James Corden” jest „Carpool Karaoke”, czyli samochodowe karaoke. Prowadzący James Corden zaprasza gwiazdy do wspólnego śpiewania w samochodzie. Tym razem jego gościem był Elton John, który promuje swoją nową płytę „Wonderful Crazy Night”. Mężczyźni jeździli ulicami Los Angeles.

Corden postanowił poruszyć kilka tematów związanych z karierą wokalisty. Zapytał go m.in. o to, dlaczego na scenie nosi tak ekscentryczne stroje.

"

Nigdy nie byłem głównym wokalistą. Nie jak Bowie czy Jagger. Po prostu grałem na fortepianie. Nie byłem symbolem seksu, dlatego mogłem zakładać zabawne przebrania. I tak to się potoczyło - wyznał.

"

W tym momencie obaj panowie założyli zabawne stroje i zaśpiewali „Crocodile Rock”.

W czasie przejażdżki Elton John przyznał, że zawsze kupuje cztery egzemplarze płyty: jedną, żeby mieć w domu w Los Angeles, drugą we Francji, trzecią w Anglii, a czwartą w Atlancie. Stwierdził też, że nie posiada telefonu, a do kontynuowania kariery muzycznej zainspirowali go młodzi artyści jak Ed Sheeran.

"

Patrzę tylko naprzód. Nie oglądam się wstecz. Kiedy tylko słyszysz coś nowego w wykonaniu młodych, co cię inspiruje, to sprawia, że czujesz: „Chcę to zrobić, chcę tego”. Wciąż mam energię 20-latka i chcę kontynuować karierę. Kiedy się zatrzymasz, zginiesz - stwierdził. "

Corden i John zaśpiewali także piosenki „Your Song”, „Don’t Let the Sun Go Down on Me” i „Tiny Dancer”. Zobaczcie, jak im poszło.

Do tej pory w programie „The Late Late Show with James Corden” mogliśmy obejrzeć samochodowe karaoke z udziałem m.in. Steviego Wondera i Roda Stewarta

Elton John promował album „Wonderful Crazy Night” także w Londynie. Pojawił się tam na stacji St Pancras, gdzie na fortepianie zagrał utwór „Tiny Dancer”. Na koniec artysta podpisał instrument słowami: „Cieszcie się tym fortepianem. To prezent. Pozdrawiam, Elton John”. Krążek ukazał się 5 lutego 2016 roku. Zawiera 12 premierowych kompozycji. Wśród nich są utwory: „Looking Up”, „Blue Wonderful” czy „In the Name of You”

Jak Wam się podoba samochodowe karaoke Eltona Johna?

Więcej: