Elton John prezentuje teledysk do piosenki „Blue Wonderful”

Elton John prezentuje teledysk do piosenki „Blue Wonderful” ons.pl

Nowa płyta Eltona Johna ukaże się 5 lutego 2016 roku. Muzyk opublikował kolejny klip promujący album „Wonderful Crazy Night”. Zobaczcie to wideo.

„Blue Wonderful” to drugi singiel zapowiadający płytę „Wonderful Crazy Night”. Teledysk do tej piosenki został nakręcony w Montrealu. Obraz był inspirowany twórczością Gregory’ego Crewdsona. Znany jest on z tego, że fotografuje podmiejskie krajobrazy przy użyciu zewnętrznego oświetlenia punktowego, co sprawia, że zwykłe przedmioty wyglądają nadzwyczajnie. John jest jego wielkim fanem i kolekcjonuje jego prace.

"

Gdyby Gregory Crewdson nakręcił wideo, chciałbym wierzyć, że wyglądałoby ono tak jak to - powiedział artysta w wywiadzie dla MailOnline. "

W teledysku widzimy parę tancerzy, którzy poruszają się w sposób surrealistyczny, przypominający sen. Unoszą się w powietrzu, co wygląda niemal magicznie. Zobaczcie ten klip.

Album „Wonderful Crazy Night” ukaże się 5 lutego 2016 roku. Znajdzie się na nim 12 premierowych kompozycji. Pierwszym singlem promującym ten krążek była piosenka „Looking Up”. Płyta będzie dostępna w dwóch wersjach: standardowej i deluxe, na której znajdą się 2 dodatkowe utwory: „Free And Easy” i „England And America”. 

W nagraniach albumu udział wziął Bernie Taupin, z którym Elton współpracuje od lat. Muzyk przyznał, że praca nad nową płytą nie była łatwa, ponieważ John postanowił nagrać wesołe piosenki.

"

Myślę, że każdy kompozytor, i pewnie wielu by się ze mną zgodziło, uważa, że o wiele bardziej interesujące jest pisanie o złych stronach rzeczy. Dużo łatwiej napisać o złamanym sercu niż o szczęśliwym romansie - powiedział. "

Elton John i Lady Gaga

Elton John nie tylko przygotowuje nową płytę, ale także pomaga innym artystom. Podobno rozpoczął współpracę z Lady Gagą, która chce wydać album w 2016 roku. Prywatnie piosenkarka jest matką chrzestną dzieci wokalisty.

"

Słyszałem dwie piosenki i są zabójcze. Brzmią w stylu jej starych przebojów „You and I” czy „Bad Romance” - powiedział Elton John. "

Podobno pomagają jej także producenci RedOne i Mark Ronson.

Lista utworów na płycie Wonderful Crazy Night

1. „Wonderful Crazy Night”

2. „In The Name Of You”

3. „Claw Hammer”

4. „Blue Wonderful”

5. „I've Got 2 Wings”

6. „A Good Heart”

7. „Looking Up”

8. „Guilty Pleasure”

9. „Tambourine”

10. „The Open Chord”

11. „Free And Easy” (wersja deluxe)

12. „England And America” (wersja deluxe)

Jak Wam się podoba teledysk do „Blue Wonderful”?

Więcej: