503 Service Unavailable

Error 503 Service Unavailable

Service Unavailable

XID: 3297899309

Bruce Springsteen zatańczył na koncercie ze swoją mamą

Bruce Springsteen zatańczył na koncercie ze swoją mamą ons.pl

Na nowojorskim występie artysty pojawiła się jego 90-letnia matka. Muzyk postanowił zaprosić ją do wspólnej zabawy.

Bruce Springsteen wraz ze swoim zespołem E Street Band miał wystąpić w Nowym Jorku w styczniu 2016 roku, jednak ze względu na złe warunki atmosferyczne koncert został przełożony na późniejszy termin. Artysta pojawił się w Madison Square Garden w poniedziałek 28 marca 2016 roku. Kiedy śpiewał piosenkę „Ramrod”, wypatrzył w tłumie swoją 90-letnią mamę Adele. Muzyk bez wahania zszedł ze sceny i przecisnął się przez tłum fanów, żeby do niej dotrzeć. Razem z matką zaprezentował krótki taniec, za który otrzymał owację od publiczności. Zobaczcie, jak wyglądało to zdarzenie.

Adele Springsteen bardzo często przychodzi na koncerty syna, zwłaszcza kiedy występuje w pobliżu ich rodzinnego miasta New Jersey. Kobieta pojawiła się na scenie m.in. w 2009 i 2012 roku w Filadelfii w czasie piosenki „Dancing in the Dark”. W 2013 roku Bruce zaprosił do tańca także swoją siostrę Pamelę.

To nie jedyna ciekawostka związana z koncertami Springsteena. Po jednym z występów w Los Angeles muzyk napisał usprawiedliwienie 9-letniemu fanowi. Xabi Glovsky przez cały wiecór trzymał transparent z napisem:

"

Bruce, spóźnię się jutro do szkoły. Proszę, podpisz mi usprawiedliwienie. "

Jak później relacjonował ojciec chłopca, muzyk zaprosił go za kulisy i długo z nim rozmawiał. Następnie poprosił o kartkę i długopis, zapytał, jak poprawnie wymawia się nazwisko nauczyciela i napisał mu usprawiedliwienie. 

"

Xabi bawił się wczoraj do późna na koncercie rock and rollowym. Proszę mu wybaczyć, jeśli się trochę spóźni. "

Zdjęcie notatki dumny tata opublikował na swoim Twitterze.

Springsteen pracuje obecnie nad swoją autobiografią. Książka zatytułowana „Born to Run” zostanie wydana 27 września 2016 roku - kilka dni po 67. urodzinach muzyka. Dostępna będzie w zwykłym, papierowym wydaniu w twardej oprawie, a także w wersji elektronicznej jako ebook i audiobook.

Chcielibyście kiedyś zatańczyć z Bruce’em Springsteenem? ;)

Więcej: