Bridget Jones 3: soundtrack. Najpiękniejsze stare utwory z filmu

Bridget Jones 3: soundtrack. Najpiękniejsze stare utwory  z filmu materiały prasowe

Bridget Jones 3 już w kinach. Z tej okazji prezentujemy najpiękniejsze piosenki z soundtracku filmu. Oto wybrane, stare, dobrze wam znane utwory o miłości i nie tylko.

Trzecia cześć produkcji o przygodach sympatycznej Bridget Jones miała swoją premierę w polskich kinach kilka dni temu - dokładnie 16 września. Sale były oblegane - nic dziwnego, bo kontynuacja filmu cieszyła się ogromną popularnością na całym świecie. W wielu krajach obraz od razu wskoczył na pierwsze miejsce kinowych hitów. Najlepiej było oczywiście w Wielkiej Brytanii, gdzie ustanowiony został nowy rekord otwarcia. Pierwszego dnia film zarobił tam blisko 11,5 mln dolarów.

W Polsce "Bridget Jones 3" również cieszy się dużym zainteresowaniem. Specjalnie dla wszystkich fanów przygód Bridget mamy zestawienie 10 utworów z sountracku filmu. Przypominamy także piosenki z poprzednich części. W ścieżce dźwiękowej "Bridget Jones", "Bridget Jones: W pogoni za rozumem" oraz najnowszej znalazło się wiele starych utworów, które powstały w latach 50., 60. czy 70. Posłuchajcie wybranych z nich. Które lubicie najbardziej?

Perry Como – "Magic Moments"

Andy Williams – "Can't Take My Eyes off You"

All By Myself – "Jamie O’Neal"

Barry White -"You're The First, The Last, My Everything"

Bridget Jones 3 - soundtrack. Wybrane piosenki z filmu

Dionne Warwick – "Walk On By"

The Temptations – "Just My Imagination"

Marvin Gaye - "I Heard It Through The Grapevine"

Sister Sledge - "We Are Family"

McFadden & Whitehead - "Ain’t No Stoppin’ Us Now"

The Isley Brothers - "That Lady, Pts. 1 & 2"

Byliście już na Bridget Jones 3?

Więcej: