Boy George szokuje w popularnym programie telewizyjnym

Boy George szokuje w popularnym programie telewizyjnym ons.pl

Wokalista zespołu Culture Club został trenerem w brytyjskiej edycji „The Voice”. Jego udział od początku budzi wiele kontrowersji. Dlaczego?

Boy George wystąpi w nowej edycji programu „The Voice” obok takich artystów jak: Paloma Faith,  Will.i.am i Ricky Wilson. W czasie nagrywania jednego z odcinków, muzycy rozmawiali na temat gwiazd, z którymi mieli szansę wystąpić w czasie swojej kariery. Kiedy Faith stwierdziła, że współpracowała z Prince’em, George powiedział:

"

Moja droga, spałem z nim kiedyś. "

Rzecznik prasowy programu dementuje te doniesienia. Według niego słowa wokalisty Culture Club to zwykły żart.

"

Zamierzał powiedzieć, że jako dziecko miał nad łóżkiem plakat Prince’a. On nigdy nie był poważny - oświadczył. "

Według niego tak naprawdę nic się nie stało i nie ma co komentować zaistniałej sytuacji. O tym, co się wydarzyło, nie chcą również rozmawiać przedstawiciele Prince’a, z którymi próbował skontaktować się magazyn „Billboard”.

Udział George’a w „The Voice” skrytykował Audun Carlsen, który w 2007 roku stał się ofiarą wokalisty. Piosenkarz został skazany za napaść i bezprawne ograniczenie wolności mężczyzny. Carlsen twierdził, że Boy George skuł go kajdankami i powiesił na ścianie w swoim mieszkaniu w Londynie. 

"

BBC powinno się wstydzić, że zatrudnia Boy’a George’a po tym, co mi zrobił. Nie można mu pozwolić na bycie trenerem, powinno się go dopaść siekierą. To przestępca, który siedział w więzieniu - powiedział Audun Carlsen w wywiadzie dla „The Sun on Sunday”. "

Mężczyzna jest oburzony sytuacją. Twierdzi, że po incydencie przez 8 lat musiał chodzić na terapię.

"

Jeżeli sławny mężczyzna pobiłby kobietę łańcuchem, przypiął kajdankami do ściany i groził jej, wywołałoby to publiczne oburzenie, gdyby dostał pracę w popularnym programie telewizyjnym. A ponieważ jestem gejem, myślą, że wszystko jest w porządku. To oburzające! "

Boy George nigdy nie przyznał się do popełnionego czynu. Powiedział, że myślał, że Carlsen włamał się do niego i ukradł zdjęcia, które miał na komputerze. Audun zaprzeczył tym informacjom. 

W jednym z wywiadów wokalista przyznał, że od tego czasu bardzo się zmienił i teraz jest jego najlepszy czas. 

"

Przeszedłem długą drogę. Od prawie 8 lat jestem trzeźwy, więc dostanie się do programu jest jak wisienka na torcie. To miara tego, gdzie jestem. "

Ciekawe, czym Boy George zaskoczy jeszcze widzów „The Voice”.

Więcej: