Bonnie Tyler zaśpiewa „Total Eclipse Of The Heart” podczas zaćmienia Słońca

Bonnie Tyler zaśpiewa „Total Eclipse Of The Heart” podczas zaćmienia Słońca ons.pl

Do całkowitego zaćmienia Słońca w Stanach Zjednoczonych dojdzie 21 sierpnia tego roku. Będzie to pierwsze tego typu wydarzenie od 1979 roku.

Bonnie Tyler będzie gościem specjalnym rejsu „Oasis Of The Seas”. Jego trasa wiedzie z Orlando na Karaiby, a podróż odbywać się będzie m.in. w dniu całkowitego zaćmienia Słońca. Organizatorzy postanowili zaprosić wokalistkę, bo według nich to najlepszy wybór ma tę właśnie okazję. Piosenkarka w czasie zaćmienia zaśpiewa przebój „Total Eclipse Of The Heart” (pol. „Całkowite zaćmienie serca”).

"

Powiedziano mi, że całkowite zaćmienie Słońca trwa 2 minuty i 40 sekund. W przeciwieństwie do mojej piosenki! Musiała zostać skrócona, bo trwa za długo – wyznała artystka. "

Tyler po raz pierwszy weźmie udział w tego typu wydarzeniu.

"

To będzie ekscytujące! To przecież nie zdarza się często! – stwierdziła. "

Wokalistka podkreśliła jednak, że się nie boi, bo zawsze długo przygotowuje się do występu i na pewno nic jej nie zdekoncentruje.

Piosenka „Total Eclipse Of The Heart” pochodzi z 5. studyjnego albumu Bonnie Tyler zatytułowanego „Faster Than the Speed of Night”. W Wielkiej Brytanii album ukazał się w kwietniu 1983 roku, a w Stanach Zjednoczonych we wrześniu tego samego roku. Był to jeden z największych hitów artystki. Dotarł do 1. miejsca list przebojów w wielu krajach na całym świecie, m.in. w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Singiel sprzedał się w ponad 6 milionach egzemplarzy.

Więcej: