Beata Kozidrak w Tańcu z Gwiazdami: kiedy oglądać występ?

Beata Kozidrak w Tańcu z Gwiazdami: kiedy oglądać występ? ons.pl

Taniec z Gwiazdami 6: odcinek 4 – występ Beaty Kozidrak uświetni kolejny odcinek programu. Co zaśpiewa znana polska wokalistka?

Występ Beaty Kozidrak w Tańcu z Gwiazdami to wielka niespodzianka dla wszystkich fanów tej znanej polskiej piosenkarki. Wokalistka pojawi się w kolejnym odcinku TzG 6, którego emisja już dziś. Choć w tym popularnym show gwiazdy tańczą, to jednak Beatę czeka zadanie wokalne – ale to przecież nie sprawi jej żadnej trudności. Odcinek 4 Tańca z Gwiazdami dla Beaty Kozidrak będzie okazją do zaprezentowania singla z jej najnowszej płyty „B3” – „Upiłam się Tobą”. Piosenkarce towarzyszyć będzie orkiestra Tomasza Szymusia.

Beata Kozidrak w Tańcu z Gwiazdami - kiedy i o której oglądać występ?

Emisja 4. odcinka TzG z udziałem Beaty Kozidrak odbędzie się w piątek 23 września. Punktualnie o 20.05. zapraszamy widzów i fanów wokalistki do oglądania programu w telewizji Polsat. Oto zdjęcie, którym piosenkarka zapowiedziała swój udział w tanecznym show. "Znacie ten tunel?" - zapytała.

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak zdradziła, że zaproszenie do show Taniec z Gwiazdami jest dla niej bardzo miłą niespodzianką. Wyznała jednak, że może w nim zaśpiewać, ale nie przewiduje swojego występu w roli tańczącej uczestniczki.

"

Scena programu »Taniec z gwiazdami« to miejsce, gdzie spotkają się dwie sztuki: muzyka i taniec. Jest to niezwykle przeżycie dla artysty. Jako że mam rock'n'rollową duszę, zawsze bliższa mi będzie improwizacja na scenie. Uczestnictwo w programie nie jest więc możliwe. "

Przypomnijmy, że kilka dni temu Beata Kozidrak z powodów zdrowotnych trafiła do szpitala. Piosenkarka zdradziła, że powodem tego były kłopoty z sercem, wynikające z przepracowania. Na szczęście wszystko jest już dobrze.

Będziecie oglądać występ Beaty Kozidrak w Tańcu z Gwiazdami 6? Odcinek 4. już dziś po 20.00!

Więcej: