Beata Kozidrak: choroba serca zmusiła ją do odpoczynku?

Beata Kozidrak: choroba serca zmusiła ją do odpoczynku? ons.pl

Kilka dni temu odbyła się premiera nowej solowej płyty Beaty Kozidrak – „B3”. Niestety artystka musiała odwołać kilka zaplanowanych działań promocyjnych. Wszystko z powodu zdrowia.

Czy Beata Kozidrak choruje na serce? Takie pogłoski pojawiły się w mediach, kiedy wokalistka poinformowała w internecie, że odwołuje część działań promocyjnych związanych z najnowszą płytą:

"

Kochani! Tyle serca włożyłam w pracę nad płytą, lecz teraz muszę o to moje serce zadbać... Wszystkie działania promocyjne są przełożone na inny termin, będę was informować. Życzcie mi zdrowia. "

Informacje na ten temat podało także Sony Music:

"

W imieniu Beaty Kozidrak z przykrością informujemy, iż ze względów zdrowotnych Artystki jesteśmy zmuszeni odwołać wszystkie aktywności promocyjne związane z dzisiejszą premierą solowej płyty „B3”. Działania promocyjne zostaną przywrócone w innym terminie (…). Nowy termin spotkania z fanami, którzy są niezwykle ważni dla Artystki, zostanie podany wkrótce. "

Koncert BAJM w Białymstoku pod znakiem zapytania

Wiadomo, że Beata Kozidrak trafiła do szpitala, gdzie została poddana wielu badaniom. Pod znakiem zapytania stanął zaplanowany na sobotę koncert wokalistki w Białymstoku. Ostatecznie zdecydowano, że występ się dobędzie:

"

Beata jest po ostatnich badaniach. Nasza Artystka czuje się dobrze. W jej imieniu dziękujemy za ogromna ilość pozytywnej energii, którą od Was dostała poprzez wiadomości (…). Po konsultacji z lekarzem, Beata jest w stanie dziś wystąpić dla Was w Białymstoku. Mimo osłabienia organizmu, znajdzie sile by nie zawieść swoich fanów oraz organizatorów tego dużego przedsięwzięcia jakim jest trasa Bingo tour. "

I jak zostało powiedziane, tak się stało. Planowany na sobotę koncert Bajmu odbył się, a Beata wypadła jak zwykle - rewelacyjnie. Pełna energii nie dawała zupełnie znać o tym, że coś jej dolega. Mimo to fani Beaty są na pewno zasmuceni z powodu jej kłopotów. Nadal nie do końca wiadomo, co było przyczyną pogorszenia się stanu zdrowia wokalistki. Miejmy nadzieję, że to tylko przejściowe problemy. Wkrótce Beata Kozidrak ruszyć ma na zaplanowany dłuższy odpoczynek.

Koncert Bajm w Lesznie się odbędzie?

Kolejny koncert Bajm zaplanowany jest na 24 września w Lesznie. W tej chwili nie ma żadnych informacji o jakichkolwiek zmianach w trasie koncertowej zespołu. Miejmy nadzieję, że zdrowie Beacie Kozidrak dopisze i wszystko odbędzie się zgodnie z planem. Tego życzymy i wokalistce, i jej fanom.

Więcej: