Barry Gibb z Bee Gees wyda nową płytę

Barry Gibb z Bee Gees wyda nową płytę MediaPunch/face to face/EAST NEWS

Artysta nagrał album po 32-letniej przerwie. Kiedy ukaże się wydawnictwo?

Barry Gibb potwierdził, że pracuje nad nową płytą. Album zostanie zatytułowany „In The Now” ukaże się w listopadzie 2016 roku. Artysta przekazał informację za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej i Facebooka.

"

Jesteśmy podekscytowani tym, że nowy album Barry’ego Gibba został zatytułowany „In The Now” i ukaże się w listopadzie tego roku dzięki wytwórni Columbia Records. W pisaniu wszystkich piosenek pomagali mu jego synowie - Stephen i Ashley. "

Pierwszy solowy album Gibba pt. „Now Voyager” został wydany w 1984 roku. Muzyk nie ukrywa, że cieszy się z tego, że po wielu latach podpisał nowy kontrakt płytowy.

"

To dla mnie spełnienie marzeń! To zupełnie nowy rozdział w moim życiu. Od zawsze marzyłem o tym, że Bee Gees pewnego dnia rozpocznie współpracę z wytwórnią Columbia lub Sony. To dla mnie wielka radość, że mogę zacząć pracę od nowa z tak wspaniałymi ludźmi - stwierdził Gibb. "

Artysta zapowiedział również, że poprzez muzykę postara się uczcić pamięć swoich zmarłych braci - Maurice’a i Robina.

"

Nigdy nie zapomnę o mich braciach. Oni zawsze będą częścią wszystkiego, co robię. Nasze marzenie się spełniło - wyznał. "

Informacja o nowej płycie pojawiła się kilka dni po tym, jak Barry Gibb wystąpił na festiwalu Glastonbury. Wraz z grupą Coldplay zaśpiewał przeboje Bee Gees - „To Love Somebody” i „Stayin’ Alive”. 

Kupicie nową płytę Barry’ego Gibba?

Więcej: