Barbra Streisand zapowiada nową płytę i trasę koncertową 

Barbra Streisand zapowiada nową płytę i trasę koncertową  ons.pl

Rok 2016 będzie dla piosenkarki bardzo pracowity. Artystka wyda nowy album „Encore: Movie Partners Sing Broadway”, a także wyruszy w trasę koncertową. Gdzie wystąpi?

Menedżer piosenkarki - Marty Erlichman - zapowiedział, że jeszcze w 2016 roku ukaże się płyta z niezwykłymi duetami. Barbra Streisand zaśpiewa broadwayowskie klasyki wraz z największymi gwiazdami Hollywood. Mężczyzna nie ujawnił na razie, z jakimi konkretnie artystami zostanie nagrany krążek. Wokalistka zdecydowała się na wybór tego typu piosenek, ponieważ od początku kariery związana była z Broadwayem. Będzie to 35. album w jej dorobku. 

Wiadomo za to, że w sierpniu 2016 roku piosenkarka wyruszy w trasę koncertową po Ameryce Północnej. Występy rozpoczną się 2 sierpnia w Los Angeles. Następnie wokalistka odwiedzi m.in.: Las Vegas (6 sierpnia), Chicago (9 sierpnia), Boston (16 sierpnia), a na koniec zagra w Toronto (23 sierpnia). Fani Streisand z pewnością ucieszą się z tej wiadomości, ponieważ po raz ostatni Barbra koncertowała w 2012 roku w ramach „Back to Brooklyn”. Każdy, to kupi bilet na to wydarzenie, otrzyma płytę CD „Encore: Movie Partners Sing Broadway”, która ma ukazać się po zakończeniu trasy koncertowej i przed końcem 2016 roku. Dokładny termin nie jest jednak jeszcze znany. 

Trasa koncertowa Barbary Streisand

2.08 - Los Angeles

4.08 - San Jose 

6.08 - Las Vegas

9.08 - Chicago 

11.08 - Brooklyn

16.08 - Boston

18.08 - Waszyngton

20.08 - Filadelfia

23.08 - Toronto

Barbra Streisand wystąpi także w filmie „Gypsy”. Nową kinową wersję wyreżyseruje Barry Levinson. Artystka wcieli się w rolę Rose. Zajmie się także produkcją filmu oraz pomoże Richardowi LaGravenese w pracy nad scenariuszem. Zdjęcia mają rozpocząć się jeszcze w 2016 roku. W grudniu 2015 roku pojawiły się informacje, że Barbra Streisand wyreżyseruje film o cesarzowej Rosji - Katarzynie Wielkiej. Wyprodukuje go Gil Netter, który znany jest z takich obrazów jak: „Stary, gdzie moja bryka?”, „Wielki Mike. The Blind Side”, „Woda dla słoni” czy „Życie Pi”.

Czekacie na nową płytę Barbry Streisand? 

Więcej: