Barbra Streisand i jej niezwykłe duety

Barbra Streisand i jej niezwykłe duety ons.pl

Już w maju 2016 roku wokalistka zapowiedziała, że wyda nowy album „Encore: Movie Partners Sing Broadway”. Posłuchajcie singla promującego płytę.

Barbra Streisand postanowiła nagrać płytę wraz z największymi gwiazdami Hollywood. Na krążku znajdą się znane broadwayowskie klasyki. Wokalistka zdecydowała się na wybór tego typu piosenek, ponieważ od początku kariery związana była z Broadwayem. Na początku czerwca zaprezentowała pierwszego singla pt. „A Chorus Line”, którego nagrała z Anne Hathaway i Daisy Ridley.

Tym razem artystka zaprosiła do współpracy aktora Jamie’go Foxxa znanego z takich produkcji jak: „Zakładnik”, „Ray” czy „Walentynki”. Artyści zaśpiewali razem piosenkę „Climb Ev’ry Mountain” z musicalu „Dźwięki muzyki” (org. „The Sound of Music”). 

"

Zawsze chciałam zaśpiewać z Jamie’m Foxxem, ponieważ ma on niesamowity głos! Bardzo, bardzo uduchowiony - powiedziała wokalistka.

"

Aktor również nie ukrywa radości ze wspólnego występu.

"

Nie mogę się doczekać aż moja mama to zobaczy! Ona zawsze mówi: „Och, Barbra! Byłeś w jej domu! Uwielbiam jej głos! "

Zobaczcie, jak wyglądała praca nad piosenką oraz posłuchajcie jej fragmentów.

„Encore: Movie Partners Sing Broadway” to 35. studyjny album w dorobku Streisand. Na płycie usłyszymy jej duety z takimi artystami jak: Alec Baldwin, Patrick Wilson, Hugh Jackman, Melissa McCarthy, Seth McFarlane, Chris Pine czy Antonio Banderas. Krążek ukaże się 26 sierpnia 2016 roku. 

Artystka będzie go promować na specjalnej trasie koncertowej, która rozpocznie się  2 sierpnia w Los Angeles. Następnie wokalistka odwiedzi m.in.: Las Vegas (6 sierpnia), Chicago (9 sierpnia), Boston (16 sierpnia), a na koniec zagra w Toronto (23 sierpnia). Po raz ostatni Streisand koncertowała w 2012 roku w ramach „Back to Brooklyn”.

Podoba Wam się nowa piosenka Barbry Streisand?

Więcej: