Artyści uczcili pamięć Natalie Cole

Artyści uczcili pamięć Natalie Cole ons.pl

Piosenkarka zmarła 31 grudnia 2015 roku na skutek niewydolności serca. Wiele gwiazd światowej muzyki wspomina jej twórczość w mediach społecznościowych. 

Informację o śmierci artystki podała 1 stycznia 2016 roku jej rodzina. 

"

Natalie stoczyła zaciekłą, odważną walkę, umierając tak, jak żyła: z godnością, siłą i honorem. Będzie nam brakować naszej ukochanej Matki i siostry. Pozostanie ona na zawsze niezapomniana w naszych sercach - napisano w oficjalnym komunikacie. "

Wielu artystów bardzo szybko zareagowało na smutną wiadomość. W mediach społecznościowych pojawiły się wpisy gwiazd, w których wspominają Natalie Cole. Pamięć wokalistki uczcił m.in. muzyk jazzowy Tony Bennett.

"

Jestem głęboko zasmucony informacją o śmierci Natalie Cole. Od lat przyjaźniłem się z nią, jej ojcem i całą rodziną. Natalie była wyjątkową jazzową wokalistką. Występy i nagrywanie z nią były dla mnie zaszczytem. Była cudowną i hojną osobą, której będzie nam bardzo brakować - napisał na Instagramie. "

Kilka słów o piosenkarce na Twitterze napisał też twórca przeboju „U Can't Touch This” - MC Hammer.

"

Modlę się za rodzinę Natalie Cole. Dotknęła świat swoim pięknym głosem na swojej drodze życia. "

Wzruszający wpis zamieściła również Cher.

"

Natalie Cole… Niebiański głos został wezwany do domu. "

Z kolei Gloria Gaynor wspominała wokalistkę na Facebooku.

"

Jestem głęboko zasmucona informacją o śmierci Natalie Cole. Moje serdeczne modlitwy i kondolencje składam jej rodzinie i przyjaciołom. Modlę się, żeby cenne wspomnienia o niej wypełnione radością i śmiechem, wkrótce przyćmiły ból ich straty. "

Natalie Cole stworzyła utwory, które na zawsze zostaną w naszej pamięci. Sprawdź listę najpopularniejszych z nich.

Więcej: