ABBA znowu razem

ABBA znowu razem Rex Features/EAST NEWS

Słynny zespół pojawił się na otwarciu restauracji inspirowanej twórczością grupy. Zobaczcie, jak teraz wyglądają członkowie ABBY.

Podobno kilka lat temu zespół ABBA otrzymał ofertę miliarda dolarów za powrót na scenę. Grupa jednak odrzuciła tę propozycję. Agnetha Fältskog, Björn Ulvaeus, Benny Andersson i Anni-Frid Lyngstad zgodzili się za to na udział w otwarciu restauracji Mamma Mia! The Party, która znajduje się w Sztokholmie. 

Muzycy podobno nie chcieli pozować razem na czerwonym dywanie, ale ostatecznie zaprezentowali się na scenie. Wspólne zdjęcie członków ABBY zostało opublikowane na ich oficjalnym profilu na Facebooku.

Fotografie pojawiły się również na Instagramie.

Do internetu trafił też krótki filmik z udziałem zespołu.

Podobno Andersson od razu zaprzeczył jakimkolwiek informacjom na temat wznowienia działalności przez grupę. 

"

Jesteśmy tu po to, żeby się bawić - powiedział z kolei Ulvaeus. "

Członkowie ABBY ostatni raz pojawili się razem publicznie w 2008 roku. Wtedy można ich było zobaczyć na premierze filmu „Mamma Mia!”.

Fani legendarnego zespołu od dawna mają nadzieję, że ponownie zobaczą swoich idoli na scenie. Artyści konsekwentnie jednak odmawiają. W jednym z wywiadów Björn Ulvaeus powiedział, że to się nigdy nie stanie.

"

Zrobiliśmy sobie przerwę w 1982 roku i to naprawdę oznaczało koniec zespołu. Trwa i nadal trwać będzie. Już nigdy nie zobaczycie nas na scenie. Nie potrzebujemy pieniędzy. Zazwyczaj zespoły decydują się na powrót, bo komuś zaczyna brakować środków do życia, a inni nie chcą mu pomóc. Na szczęście nam to się nie przytrafiło - stwierdził. "

Zespół ABBA powstał w 1972 roku. Zdobył międzynarodową popularność dzięki udziałowi w Konkursie Piosenki Eurowizji. Zaśpiewał tam piosenkę „Waterloo”. Grupa ma na koncie wiele przebojów. Wśród nich są m.in. utwory: „Dancing Queen”, „Money, Money, Money”, „Knowing Me, Knowing You”, „Mamma Mia”, „I Do, I Do, I Do, I Do, I Do” czy „The Winner Takes It All”.

Chcielibyście, żeby ABBA wróciła na scenę?

Więcej: