Jerzy Piasny Zawsze rano - Radio ZET Gold
poniedziałek-piątek, 6:00-10:00

Jerzy Piasny

Prowadzi program Zawsze Rano! Radio ZET Gold!

- W lodówce zawsze mam... Kiedyś to było fajnie: dużo czerwonego mięsa, ostre przyprawy, w krzakach grill... Ale teraz też nie jest źle. Dużo zielonego, POMIDORY, cukinia, bakłażany itp. Generalnie kuchnia włoska po polsku.
 - Uwielbiam... Mieć dużo wolnego czasu i realizować się np. sportowo, ale z racji pracy i ojcowania dzieciom śpię coraz mniej... gram w kosza coraz mniej, rower tylko podczas weekendu, ale za to chodzę pieszo marszobiegiem do radia i z całej ekipy zawsze jestem pierwszy! Duma.
- Z łóżka nie wyrzuciłbym...  Hmmm, no cóż ...
- Gdyby moje życie było filmem, nosiłoby tytuł...  Nigdy nie mów nigdy, Never Say Never Again i Sean Connery ponownie, jako James Bond. Polecam.
- Najgłupsza/Najzabawniejsza rzecz, jaką o sobie słyszałem...  Ale fajnie rozkręciłeś tę imprezę. Świetnie się bawisz, ile wypiłeś? O żesz... 
- Gdybym nie pracował w Radiu, byłbym...  Smutny, ale natura mi na to nie pozwala.
- Daję radio głośniej, gdy słyszę...  Klasyczny rock, melodia, teksty i wspaniali wokaliści. To jest to!
- Gdybym mógł mieć jedną "supermoc", wybrałbym...  Więcej słońca w naszym kraju przez cały rok. I od razu rośnie nasze samozadowolenie.
- W Radiu ZET Gold...  Budzę Was od 6 razem z moją wspaniałą Ekipą, która jest równie szalona rano, jak ja! Tak trzymać, Kochani!
- W radiu wziąłem się z...  Telewizji, a w telewizji wziąłem się z radia.
- Chciałbym zrobić wywiad z...  Fish, Ringo Starr, Toto, The Rolling Stones i Depeche Mode (jeden już zrobiłem, chcę jeszcze!).
- Radio to dla mnie... Magiczny świat muzyki i słuchaczy.