Największe Filmowe Przeboje Wszech Czasów [ZAKOŃCZONY]

Wybraliśmy dla Was 100 największych, najpopularniejszych, najbardziej kultowych filmów lat 60., 70.i 80. Teraz Wasza kolej! Zagłosuj na 5 swoich ulubionych pozycji, wygraj kino domowe i stwórz razem z nami LISTĘ NAJWIĘKSZYCH FILMOWYCH PRZEBOJÓW WSZECH CZASÓW.

Konkurs
Preloader Radio ZET

Przeciągnij i upuść

Dodaj plik

Dane

Administratorem danych osobowych Uczestnika jest Eurozet Radio Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Żurawia 8. Dane będą przetwarzane dla celów organizacji Konkursu oraz wydania przyznanych nagród. Dane laureatów Konkursu w zakresie imię, nazwisko oraz (miasto, nick - w zależności od potrzeb) zostaną opublikowanie na liście laureatów Konkursu na stronie internetowej organizatora Konkursu. Uczestnik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie danych jest dobrowolne, lecz ich brak uniemożliwia wzięcie udziału w konkursie.

Wybierz Największy Filmowy Przebój Wszech Czasów i uzasadnij swój wybór! Zostaw swoje dane i zdobądź kino domowe.

Konkurs
Preloader Radio ZET

Przeciągnij i upuść

Dodaj plik

Dane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Eurozet Radio Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Żurawiej 8 dla celów organizacji konkursu oraz wydania przyznanych nagród. Ponadto wyrażam zgodę na opublikowanie moich danych osobowych na liście laureatów konkursu na stronie internetowej organizatora konkursu. Jestem świadomy/a dobrowolności podania danych oraz prawa dostępu do treści swoich danych oraz prawa ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz ich brak uniemożliwia wzięcie udziału w konkursie.

Więcej: