8 marca Dzień Kobiet

Konkurs został zakończony. Bardzo dziękujemy za wzięcie w nim udziału. Poniżej znajdziecie Państwo listę zwycięzców.

Nagrody otrzymują:

1. Aleksandra S.

Odpowiedź: Kobiety! Panie szanowne! Polki! Życzę Wam tego czego żaden facet życzyć by wam nie mógł, bo by na to nie wpadł! Bo wiadomo jak to jest z tym "niech się domyśli".... Życzę wam zatem, żeby czasami się jednak domyślał, żeby sprzątał skarpetki z podłogi, widział gdzie jest kosz na śmieci i że kurz z mebli się sam nie wyciera. Żeby ciasto zawsze wyszło bez zakalca i żeby rozmowy przy winie z koleżankami nie sprowadzały się do problemów z ukochanym, bo przecież każda z was chce, żeby tych problemów nie było! Żeby brwi nie rosły jak oszalałe i nie trzeba było ich regulować co drugi dzień, żeby końcówki włosów się nie rozdwajały, a uda łaskawie po miesiącach treningów straciły na objętości. I żeby na przecenach w sklepach zawsze był wasz rozmiar, a dostawy w sklepach internetowych były zawsze bezpłatne! Żeby wam deszcz nigdy nie zniszczył fryzury przed randką i żeby wasz ulubiony stolik w ukochanej restauracji był zawsze dla was wolny! Szczęścia kobiety!

2. Arkadiusz S.

Odpowiedź: Byście zawsze były górą, I jeździły dobrą furą, Byście miały kasy w bród, Przekroczyły sławy próg, By faceci przy Was mdleli, Nosić Was na rękach chcieli, By Wam dali coś w prezencie, gdy dzień 8 marca będzie!!

3. Mirosław P.

Odpowiedź: Kiedy wstaję rankiem MARCA ÓSMEGO Widzę obok postać szczęścia mego Piękna, cudowna, tak bardzo śpiąca, Twarz Twą muskają promyki słońca Więc z samego już rana chcę życzyć Ci By każdy kolejny dzień Twojego życia Był tak wspaniały jak to co Ci się śni By z oczu twoich leciały tylko radosne łzy Tak jak wiosną pachnące bzy I pragnę darować Ci kwiatów tysiące Skąpanych rosą, muśniętych słońcem.

Więcej: